Alfabetyczna lista laureatów

ALFABETYCZNA LISTA WSZYSTKICH LAUREATÓW MEDALU MŁODEGO POZYTYWISTY (2002-2018)

Adamczyk Przemysław, rok 2008
Andersz Marcin, rok 2005
Andrałojć Magdalena, rok 2012
Awedyk Matylda Oliwia, rok 2012

Bakalarczyk Hubert, rok 2008
Balcerzak Maciej, rok 2003
Banasik Marcin, rok 2005
Barełkowski Tomasz Jakub, rok 2013
Bąk Arkadiusz, rok 2015
Berełkowski Jakub, rok 2003
Bernard Mikołaj, dyr. Rittal w Ameryce Południowej, Prezydent Fundacji "Lepszy Świat" w Peru 5 maj 2016
Bielaczyk Jacek, rok 2002
Bielecki Adam, rok 2013
Bilewska Agnieszka, rok 2014
Blechacz Rafał, rok 2005
Błoszyk Robert, rok 2002
Boberek Maciej, rok 2013
Bocheńska Aleksandra, rok 2006
Bodus Arkadiusz, rok 2006
Boiński Artur, rok 2002
Bojanowski Rafał, rok 2015
Bojarski Piotr, rok 2003
Bońkowska Dominika, rok 2004
Bońkowski Dariusz, rok 2004
Borkowski Arkadiusz, mgr. inż. budownictwa, Prezes Stow. "Inwestycje dla Poznania", 27 maj 2017
Borowicz Barbara, rok 2017, klarnecistka, 3 kwiecień 2017
Bronikowski Maciej, rok 2007
Brychcy Joanna, rok 2015
Buszko Paweł, rok 2012
Bychawska Maria, rok 2013

Chałupka Maciej, rok 2013
Chojan Przemysław, rok 2010
Cholewińska Agnieszka, rok 2012
Cichocki Przemysław, rok 2015
Ciesielska-Dolata Małgorzata, rok 2013
Cieślik Iwona, kierownik działu Marketingu UE w Poznaniu, 28 kwiecień 2016
Ciszak Michał, rok 2013
Czajka Michał, rok 2006

Dalska Szymczak Daria, rok 2014
Dąbrowska Karolina, rok 2014
Dąbrowska Magda, rok 2002
Dembski Łukasz, rok 2013
Derbis Marcin, Wydawnictwo Pozpress, wydawca „Rys Historyczny”, 9 kwiecień 2016
Derech Bartosz, rok 2010
Dmochowski Andrzej, rok 2010
Dolata Piotr specjalista ds. sprzedaży MB Motors Poznań Mercedes-Benz
Dudziak Katarzyna, rok 2010
Dulat Błażej, rok 2010
Dutka Magdalena Danuta, rok 2007
Dziewulski Michał, rok 2010

Eckert-Boruta Magdalena, rok 2008

Fabiś-Szulc Karolina Urszula, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Poznania, Wiceprzewodnicząca Komisji Gospodarki Komunalnej i Polityki Mieszkaniowej, 26 maj 2018
Fiedler Radosław, rok 2003
Fiszer Maciej, rok 2010
Flerkowski Damian, rok 2011
Flis Joanna, rok 2010
Frankowski Leszek, rok 2004

Gaca-Wyczółkowska Joanna, rok 2009
Gaspars Jan, pracownik naukowy UAM w Poznaniu, 9 kwiecień 2016
Głodek Anna, koordynator programu "Profilaktyka i Ty", 21 czerwiec 2016
Głuszkowski Bogumił, rok 2007
Gogulski Michał, rok 2015
Golba Karolina, rok 2003
Golba-Sobolewska Violetta, rok 2003
Gorączniak Wojciech, rok 2012
Gość Renata, rok 2014
Górczyński Paweł, sportowiec, maratończyk, 28 kwiecień 2016
Górny Dominik, rok 2010
Grajewska Anna, rok 2010
Grebieniow Aleksander, rok 2010
Grochowiak Wioletta, rok 2012
Grudziak Tomasz, rok 2010
Gruszecki Jarosław, rok 2002
Gryczka Wioletta, dziennikarz, „Głos Wągrowiecki”, 19 listopad 2015
Gryza Sebastian, rok 2003
Grząbka Paweł, rok 2012
Grządzielski Wojciech, rok 2010
Gutaj Barbara, rok 2010

Hadryś-Nowak Alicja, rok 2013
Halasz Radosław, członek zarządu i przew. Automobilklubu w Nowym Tomyślu 12 luty 2015
Hamerska Oksana, solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu, 26 czerwiec 2016
Hartwich Sławomir, rok 2013
Hetmańska Anna, animator kultury, wokalistka-piosenkarka, 19 listopad 2015
Hinc Sławomir, rok 2010
Hurysz Mateusz, rok 2014

Ignatowicz Hanna, rok 2014

Jakubowski Arkadiusz, rok 2003
Jankowska Ewa, rok 2014
Januszkiewicz Jakub, rok 2003
Jaros Olga, rok 2010
Jaroszewska Karolina, rok 2010
Jarus Jacek Sylwester, rok 2005
Jarysz Piotr, rok 2009
Jasiczak Jakub, rok 2012
Jaworski Witold, rok 2010
Jędrzak Jakub, rok 2005
Jurgoński Wojciech, rok 2006

Kaczmar Krzysztof, rok 2004
Kaczmarska Barbara, rok 2012
Kalota Dorota, rok 2004
Kamińska Katarzyna, rok 2009
Kasprowicz Michał, rok 2002
Kasprowicz Michał, rok 2003
Kaszuba Barbara, rok 2013
Kaźmierczak Grzegorz, rok 2002
Kempiński Krzysztof, rok 2012
Kerber Angelique, rok 2016
Kędziora Monika, rok 2004
Kieliszewski Przemysław, rok 2013
Klauza Grzegorz, rok 2002
Klimczak Robert, rok 2004
Klincewicz Paweł, rok 2009
Kluza Anna, rok 2013
Kociński Maciej, rok 2011
Kołaczek Grzegorz Jacek, rok 2003
Kołodziejczak Dorota, rok 2004
Kołodziejczyk Marcin, rok 2006
Koniuk Adam, rok 2003
Kończal Piotr, rok 2004
Kortus Jacek, rok 2006
Kostyro Kaja, rok 2010
Kozłowski Piotr, rok 2002
Koźlarek Adrianna, koordynator programu "Profilaktyka i Ty", 21 czerwiec 2016
Krajewski Mateusz, wiceprezes Fundacji Familijny Poznań
Krakowiak Julia, rok 2013
Krasicki Bartłomiej, rok 2008
Kropka Beata, rok 2008
Król Maciej Ireneusz, rok 2008
Król Zbigniew, rok 2008
Kruk Wojciech Junior, rok 2013
Kubacki Bartosz, rok 2013
Kubiak Hanna, rok 2006
Kujawa Sebastian, rok 2009
Kujawski Hubert, rok 2011
Kukuła Filip, rok 2012
Kulczyk Sebastian, rok 2013
Kulesza Aurelia, koordynator programu "Profilaktyka i Ty", 21 czerwiec 2016

Laskowski Wojciech, nauczyciel akademicki, 9 kwiecień 2016
Libicki Filip, rok 2007
Lisiecka Iwona, starszy specjalista, UE w Poznaniu, 28 kwiecień 2016
Lisiewicz Paweł, rok 2013
Lisowski Jacek, rok 2002
Liszkowska Sylwia, rok 2013

Łoniewski Przemysław, rok 2007

Mac Karol, rok 2013
Maćkowiak Przemysław, rok 2008
Majchrzak Radosław, rok 2004
Majchrzak Robert, rok 2010
Majewska-Szymkowiak Monika, rok 2013
Majka Katarzyna, rok 2015
Makiewicz Olaf, rok 2011
Maliński Maciej, rok 2009
Małodobry Agata, rok 2010
Manikowski Szymon, rok 2012
Mańko Sławomir, rok 2012
Marcinkowska Joanna, rok 2004
Marcinkowski Michał, rok 2013
Markiewicz-Zielińska Anna, rok 2011
Matraszek Tadeusz, rok 2014
Miastkowski Bartosz, rok 2012
Michalska Agata, rok 2008
Michalska Urszula, rok 2015
Michałowska Marzena, rok 2005
Mieszkowski Kamil Adam, Prezes Instytutu Analiz Gospodarczych w Warszawie, 29.11.2018
Mikuła Łukasz, Przewodniczący Komisji Polityki Przestrzennej w Radzie Miasta Poznania, 26 maj 2018
Minicki Tomasz, rok 2006
Młodzikowski Maciej, rok 2009
Mokrysz Adam, rok 2007
Mokrysz Sylwia, rok 2007
Mrozińska Magdalena, właściciel firmy „Artmosfera”, 28 kwiecień 2016
Mularski Krzysztof, dr, rok 2016
Murawa Dawid, rok 2008
Murawska Ewa, rok 2006
Myszkowski Paweł, rok 2004

Napierała Paweł, rok 2010
Narożna Dominika, b. rzecznik prasowy UAM w Poznaniu, 26 kwiecień 2018
Nickel Dagmara, rok 2006
Niedbała Gniewko, rok 2011
Nogieć Monika, rok 2011
Norbert Jacek, rok 2012
Nowaczewski Adam, Młodszy Aspirant Państwowej Straży Pożarnej, 23 listopad 2017
Nowak Artur, rok 2007
Nowak Joanna, rok 2007
Nowak Piotr, rok 2009
Nowak Robert, rok 2006
Nowak Zbigniew, rok 2010
Nowakowski Filip, Prezes Zarządu NOVOL w Komornikach, kwiecień 2017
Nowakowski Marcin, pasjonat Powstania Wielkopolskiego, 30 maj 2015
Nowicka Magdalena, rok 2006
Nowicki Jacek, rok 2005
Noworyta Mariusz, rok 2010

Oboda Paweł, rok 2010
Ofierski Tomasz, rok 2003
Ogrodnik Dawid, aktor filmowy i teatralny, 20 grudzień 2017
Okoński Grzegorz, rok 2009
Olejniczak Wojciech, rok 2003
Oleksiak-Czerwińska Kamila, rok 2013
Oleś Andrzej, rok 2006
Olewiński Paweł, Wiceprezes Zarządu NOVOL w Komornikach, kwiecień 2017
Olichwier Artur, rok 2008
Olszak Maciej, rok 2007
Olszak Maciej, rok 2009
Oses Paweł, rok 2007

Pałacz Agnieszka, rok 2006
Panek Damian, rok 2008
Paplaczyk Mariusz, rok 2008
Paszko Łukasz, rok 2013
Paweł Adam, burmistrz miasta i gminy Buk 19.12.2018
Pawełczak Patrycja, rok 2012
Pawlak Marek, rok 2006
Pawłowska Małgorzata, rok 2008
Pawłowski Przemysław, rok 2008
Piątek Wojciech, dr, rok 2016
Pieśkiewicz Piotr, rok 2005
Piotrowski Paweł, rok 2005
Pleskaczyński Adam, rok 2002
Pleskot Natalia, menedżer kultury , projektantka mody, fotograf, 29.11.2018
Pluciński Michał, rok 2006
Płaczkowski Wincenty Dionizy, śpiewak operowy, 26 kwiecień 2018
Prędki Bartłomiej, rok 2006
Pucek Jarosław, rok 2010
Raczkiewicz Tomasz, rok 2004

Radzińska-Wojnowska Julia, dr, rok 2016
Radziwoniuk Mateusz, rok 2014
Rataj Andrzej, rok 2015
Ratajszczak Artus, rok 2006
Reczek Rafał, rok 2010
Reczeniedi Justyna, doktor sztuk muzycznych w dziedzinie wokalistyki, sopran liryczno-koloraturowy, 30 lipiec 2017
Regulski Rafał, rok 2003
Rodwald Marek, rok 2008
Roszak Justyna, rok 2011
Rozmus Natalia Sabina, artystka-malarka, 19 listopad 2015
Rusnok Magdalena, bibliotekarz, WBPiCAK w Poznaniu, 27 maj 2017
Rynarzewski Rafał, rok 2013

Sanders Huckabee Sarah, Rzecznik Prasowy Białego Domu, wrzesień 2017
Sapalska Joanna, rok 2006
Sawicki Marcin, rok 2015
Sawińska Zuzanna, rok 2011
Seong-Jin Cho, zwycięzca XVII Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego, 18 grudzień 2015
Shall Dina, przedsiębiorca z Egiptu, 22 sierpień 2016
Siekańska Monika, nauczyciel w Zespole Szkół im. Powstańców Wlkp. we Wronkach, 9 kwiecień 2016
Sielickaya Janina, rok 2012
Sikorski Marcin, rok 2011
Skalska Magdalena, rok 2009
Skibicki Krzysztof, współtwórca planetarium GRAWITON i warsztatów ROBOTYKA DLA DZIECI, 23 listopad 2017
Skoczyński Jakub, rok 2011
Skorb Marcin, rok 2010
Skorba Agnieszka, rok 2011
Skorupiński Artur, rok 2007
Skrzypczak Szymon, rok 2009
Słowiński Jan ksiądz, rok 2013
Smolarek-Kałek Agnieszka, rok 2009
Sobański Bartosz, rok 2012
Sobolewska Laura, rok 2004
Sobora Łukasz, rok 2007
Soczak Paweł, rok 2011
Sojka Adam, rok 2010
Soroczyński Piotr, rok 2004
Stempniewicz-Wolno Joanna, rok 2015
Stoebe Katarzyna Izabela, rok 2012
Strykowski Michał, rok 2006
Strzelecki Maciej, rok 2011
Strzymiński Marek, rok 2007
Sulicki Radosław, rok 2014
Suś Filip, rok 2010
Suwart Adam, rok 2010
Szafrański Dawid, rok 2012
Szelągowski Radosław, rok 2013
Szewczyk Grzegorz, b. doradca prof. Władysława Bartoszewskiego, 27 maj 2017
Sziłajtis-Obiegło Marta, rok 2014
Szott Michał, dziennikarz, doktorant UAM, 24 listopad 2016
Szpot Ewa, rok 2015
Szulc Dominik, rok 2014
Szulc Marcin, rok 2010
Szwarc Maciej, rok 2007
Szychowski Piotr, rok 2005
Szymańska Beata, rok 2013
Szymański Błażej, Dyr. Operacyjny Teletra-Comtrans w Poznaniu, 24 listopad 2016
Szymyślnik Mariusz, rok 2002
Szyszka Adam, rok 2003

Śpiewak Krzysztof, rok 2007
Świątkowski Hubert, rok 2004

Talma Michał, rok 2010
Tober Michał, rok 2003
Torzyńska Karolina, rok 2008
Trafankowski Jaromir, rok 2004
Trawiński Piotr, rok 2005
Trębecki Jacek, rok 2012
Turowski Przemysław, rok 2009
Tylenda Andrzej, dyrektor w firmie TFP w Dziećmierowie, 1 lipiec 2016

Umbreit Marcin Wiktor, rok 2008

Vogt Jan, rok 2011

Wagner Nicole, rok 2013
Walczak Agnieszka, rok 2010
Waligóra Leszek, rok 2005
Walter Bartosz, rok 2004
Wałęsa Jarosław, rok 2012
Wawrowski Rafał, rok 2010
Wawrzyniak Małgorzata, rok 2011
Wawrzyniak Piotr, rok 2016
Werner Katarzyna, rok 2002
Wiatrowska Blanka Maria, rok 2014
Wieruszewski Rafał, Olimpijczyk z Aten (2004) i z Pekinu (2008), 28 kwiecień 2016
Wiliński Paweł, rok 2010
Wilk Damian, rok 2011
Wilk Paulina, rok 2012
Wiza Wojciech, rok 2009
Wojewoda Dorota, Kustosz, kierownik w Bibliotece Głównej UE w Poznaniu, 28 kwiecień 2016
Wojtkowiak Rafał, rok 2003
Wolny Maciej, rok 2007
Wośkowiak Joanna, rok 2007
Woźniak-Starak Piotr, rok 2015
Woźny Przemysław, rok 2013
Wróblewski Łukasz, rok 2005
Wróblewski Tomasz, rok 2004
Wysocki Łukasz, rok 2003
Wyszowska Izabela, rok 2011

Ziaja-Bakalarczyk Małgorzata, rok 2008
Zieliński Mateusz, rok 2011
Zimpel Wacław, rok 2011
Ziółecka Joanna, rok 2014
Ziółkowska Anna, rok 2009
Zujewicz Jan, rok 2013
Zwoliński Szymon, artysta-rzeźbiarz, 15 styczeń 2016
Zyber Michalina, rok 2014

Żarczyńska Justyna, historyk sztuki, pracownik muzeum Historii Miasta Poznania, 26 maj 2018
Żołędziewski Piotr, rok 2007
Żuchowska Agnieszka, Prezes Manufaktura-Mimonas w Poznaniu, 24 listopad 2016
Żuromski Witold, rok 2007
© Copyright 2019 Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego | Polityka prywatności
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. OK, rozumiem